Aktualności


Start gołębi!!


Dodano 14 września 2014

Gołębie wystartowały z miejscowości Kępno o godz:7:40.

Życze dobrego lotu !!!!


WYSTARTOWAŁY ! ! !


Dodano 31 sierpnia 2014

GOŁĘBIE ZOSTAŁY WYPUSZCZONE W CZĘSTOCHOWIE O GODZ.10.15                     

ŻYCZĘ DOBREGO LOTU  

    

OTWARCIE ZEGARÓW SEKCJI  NAWOJOWSKA O GODZ. 15.00


Start gołębi!!


Dodano 23 sierpnia 2014

Gołębie wystartowały z miejscowości Olkusz o godz: 7.45.

Życze dobrego lotu !!


Komunikat dla Sekcji Nawojowska !!!!!!


Dodano 21 sierpnia 2014

ZE WZGLĘDU NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE  KOSZOWANIE GOŁĘBI  PRZENOSIMY  Z SOBOTY NA PIĄTEK   OD GODZINY 17.00 DO 19.00.

                             ZARZĄD ODDZIAŁU.


AKTUALNE WYNIKI W KATEGORIACH ! ! !


Dodano 19 sierpnia 2014

          Kategoria A
     1. KORZYM MARIUSZ-PAWEL      381,11
     2. WITOWSKI-WIESŁAW          767,03
     3. KONSTANTY BOCHENSKI       843,70
     4. CHRUSLICKI JANUSZ        1123,43
     5. POREBA TADEUSZ-JAKUB     1139,19
     6. LUKSA WIESLAW            1200,18
     7. BASIAGA MACIEJ           1617,08

        Kategoria B
     1. KORZYM MARIUSZ-PAWEL      325,61
     2. LUKSA STANISLAW           454,64
     3. LUKSA IWONA               468,89
     4. NOWAK TADEUSZ             686,63
     5. WIECZOREK ZDZISLAW        777,61
     6. GOLYZNIAK KRZYSZTOF       857,32
     7. POREBA TADEUSZ-JAKUB      891,55
     8. BASIAGA JAKUB             922,77
     9. CHRUSLICKI ANDRZEJ        963,58

        Kategoria C
     1. KONSTANTY BOCHENSKI        99,64
     2. WITOWSKI-WIESŁAW          193,26
     3. MACIUSZEK KAZIMIERZ       215,55
     4. POREBA TADEUSZ-JAKUB      224,00
     5. CHRUSLICKI JANUSZ         230,70
     6. NOWAK TADEUSZ             258,50
     7. LUKSA WIESLAW             270,35
     8. BASIAGA ROBERT            276,43
     9. WEGRZYN JAN               397,57
    10. SLABY ZDZISŁAW            492,99
    11. URODA AND  KLATKA PAW     503,91
    12. LASKOSZ TOMASZ            510,84
    13. LASKOSZ JOZEF, STANISL    555,37
    14. FARON ANDRZEJ             620,19
    15. RUMIN TADEUSZ             798,22
    16. GORKA TADEUSZ             800,78
    17. MICHALIK ANDRZEJ          924,01
    18. POREBA STANISLAW         1045,94
    19. ZAREBA JANUSZ            1062,54

        Kategoria M
     1. KORZYM MARIUSZ-PAWEL      106,21
     2. CHRUSLICKI JANUSZ         157,90
     3. WIECZOREK ZDZISLAW        227,29
     4. LUKSA WIESLAW             250,89
     5. LUKSA STANISLAW           286,25
     6. WITOWSKI-WIESŁAW          320,01
     7. CHRUSLICKI ANDRZEJ        331,48
     8. KONSTANTY BOCHENSKI       335,33
     9. OLES RYSZARD-KRZYSZTOF    392,54
    10. SLABY ZDZISŁAW            401,97
    11. POREBA TADEUSZ-JAKUB      493,74
    12. BASIAGA JAKUB             508,80
    13. KULIG ROBERT              524,81
    14. GOLYZNIAK KRZYSZTOF       528,43
    15. NOWAK TADEUSZ             539,07
    16. BASIAGA MACIEJ            571,81
    17. SALWA JANUSZ              578,35
    18. CHRUSLICKI MARIUSZ        655,27


    Wyniki do GMP


     1. CHRUSLICKI JANUSZ       2415,82
     2. KONSTANTY BOCHENSKI     2401,22
     3. WITOWSKI-WIESŁAW        2392,29
     4. NOWAK TADEUSZ           2365,79
     5. POREBA TADEUSZ-JAKUB    2333,79
     6. WIECZOREK ZDZISLAW      2329,19
     7. LUKSA WIESLAW           2321,16
     8. LUKSA STANISLAW         2316,96
     9. MACIUSZEK KAZIMIERZ     2312,95
    10. BASIAGA MACIEJ          2311,84
    11. BASIAGA JAKUB           2304,55
    12. WEGRZYN JAN             2266,86
    13. LASKOSZ TOMASZ          2235,57
    14. SLABY ZDZISŁAW          2232,13
    15. KORZYM MARIUSZ-PAWEL    2227,65
    16. LUKSA IWONA             2222,47
    17. GOLYZNIAK KRZYSZTOF     2204,58
    18. CHRUSLICKI ANDRZEJ      2154,27
    19. OLES RYSZARD-KRZYSZTOF  2109,10
    20. BASIAGA ROBERT          1955,74
    21. URODA AND  KLATKA PAW   1942,89
    22. LASKOSZ JOZEF, STANISL  1937,77
    23. KULIG ROBERT            1887,24
    24. RUMIN TADEUSZ           1769,31
    25. SALWA JANUSZ            1634,09
    26. KIELBASA MIECZYSLAW     1618,26
    27. CISOWSKI ROBERT         1518,29
    28. FARON ANDRZEJ           1452,12
    29. GORKA TADEUSZ           1408,67
    30. ZAREBA JANUSZ           1408,45
    31. CHRUSLICKI MARIUSZ      1368,44
    32. NIEC JOZEF              1368,19
    33. CIESLAK ROMAN           1211,71
    34. BASIAGA HALINA          1185,32
    35. MICHALIK ANDRZEJ        1179,26
    36. GOLYZNIAK MAREK         1164,07
    37. DLUGOSZ JOZEF           1156,74
    38. GORKA ANTONI, ANDRZEJ   1007,15
    39. MORANSKI JOZEF           947,57
    40. KADZIOLKA MAREK          913,57
    41. GIZA MAREK               881,14
    42. MIGACZ ADAM              847,49
    43. KMITA MAREK              846,52
    44. MICHALIK PAWEL           738,83
    45. ZAREBA JACEK             732,54
    46. SKORUPKA KRZYSZTOF       676,46
    47. ZAPIOR MAREK             670,07
    48. POREBA STANISLAW         650,91
    49. KIELBASA ADAM            642,12
    50. SEKULA WOJCIECH          577,70
    51. CHOCHLA JANUSZ           505,64
    52. TWORZYDLO MIROSLAW       466,76
    53. STANEK MARCIN            376,35
    54. DUDEK WIESLAW            374,76
    55. WANCZYK STANISLAW        355,28
    56. MARZEC MIECZYSLAW        318,97
    57. PAWLIKOWSKI JAREK        278,20
    58. NOWAK KAROL              248,70
    59. NIEC ALFRED              190,30
    60. NOWAK JAN                130,32
    61. CHRUSLICKI ANTONI        120,26
    62. KORDYS ADAM              118,45
    63. MICZOLEK ZENON           113,97
    64. ZEMBALA TADEUSZ           83

 

                     
 
                WSPÓŁZAWODNICTWO REGIONU IV GOŁĘBI DOROSŁYCH - 2014
+---+----------------------+-----------+---------------------------------------------------------------------+
|Lp.|  NAZWISKO i IMIĘ     |   RAZEM   |                      PUNKTY GOŁĘBI  (Kol.Goł.)                      |
|   |    HODOWCY           |Kon. Punkty|    1.|    2.|    3.|    4.|    5.|    6.|    7.|    8.|    9.|   10.|
+---+----------------------+-----------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+
   1.CHRUSLICKI JANUSZ.....  67 3837.17 599.46 596.46 592.64 469.89 416.80 312.03 255.84 233.92 191.51 168.62
   2.WITOWSKI-WIESŁAW......  63 3581.91 521.78 457.04 455.21 444.33 426.34 363.25 296.75 252.73 209.64 154.84
   3.LUKSA WIESLAW.........  62 3588.54 616.46 524.82 464.44 448.17 429.52 364.29 323.57 169.24 157.34  90.69
   4.LUKSA STANISLAW.......  56 3235.19 484.95 463.49 411.57 403.34 367.09 351.42 227.74 212.55 175.34 137.70
   5.KONSTANTY BOCHENSKI...  56 3091.63 472.10 442.46 422.21 355.17 324.38 287.58 265.28 205.82 169.05 147.58
   6.LUKSA IWONA...........  55 2931.28 434.42 432.23 329.74 326.90 310.31 301.89 273.02 217.33 190.72 114.72
   7.MACIUSZEK KAZIMIERZ...  53 2971.85 620.69 404.41 403.42 399.79 243.36 219.42 219.35 194.60 159.82 106.99
   8.POREBA TADEUSZ-JAKUB..  52 2984.83 528.71 454.19 356.03 332.64 324.80 229.96 217.91 213.54 172.81 154.24
   9.CHRUSLICKI ANDRZEJ....  51 2989.11 547.31 514.54 379.45 373.11 294.61 202.01 176.76 174.26 167.70 159.36
  10.KORZYM MARIUSZ-PAWEL..  51 2983.19 618.88 554.32 305.08 274.64 268.05 267.81 234.27 206.64 179.78  73.72
  11.SLABY ZDZISŁAW........  50 2857.07 519.61 451.64 405.18 332.78 319.08 281.32 226.76 216.08  56.27  48.35
  12.GOLYZNIAK KRZYSZTOF...  50 2838.88 421.35 368.71 341.60 330.43 322.11 238.92 230.12 209.19 207.25 169.20
  13.LASKOSZ JOZEF, STANISL  46 2544.09 421.27 312.83 277.29 268.25 263.47 230.58 216.25 201.83 188.45 163.87
  14.NOWAK TADEUSZ.........  42 2450.16 486.91 429.29 362.00 273.35 245.85 186.36 151.52 146.82 104.44  63.62
  15.WIECZOREK ZDZISLAW....  40 2350.88 458.85 380.08 344.88 281.81 273.50 270.86 124.12  93.81  62.37  60.60
  16.RUMIN TADEUSZ.........  40 2257.57 351.97 344.27 332.76 328.27 267.11 258.04 148.44 111.58  62.33  52.80
  17.LASKOSZ TOMASZ........  38 2148.18 447.20 363.72 346.00 291.70 272.20 176.68 152.29  56.28  42.11
  18.OLES RYSZARD-KRZYSZTOF  37 2037.14 422.39 414.89 282.31 268.95 210.46 187.79 140.80  59.89  49.66
  19.BASIAGA ROBERT........  37 1958.95 341.90 285.52 262.84 231.92 221.25 197.55 150.47 103.58 100.02  63.90
  20.URODA AND. KLATKA PAW.  33 1781.99 385.96 233.68 221.63 206.90 202.45 167.45 165.56 141.20  57.16
  21.BASIAGA JAKUB.........  31 1682.31 533.80 218.62 212.38 204.47 154.23 131.04 118.00  63.67  46.10
  22.WEGRZYN JAN...........  29 1639.90 324.92 280.04 229.73 228.00 185.63 175.61 161.34  54.63
  23.KULIG ROBERT..........  29 1606.90 393.47 283.99 217.31 199.12 188.98 126.52  97.11  60.34  40.06
  24.CHRUSLICKI MARIUSZ....  24 1410.38 536.62 203.26 154.54 132.90 118.13 111.20  96.79  56.94
  25.MICHALIK ANDRZEJ......  22 1272.24 383.02 256.70 252.07 223.24  55.83  53.06  48.32
  26.GORKA TADEUSZ.........  22 1246.77 208.05 207.85 192.54 138.91 114.05 112.76 107.80 104.84  59.97
  27.NIEC JOZEF............  17  962.89 351.48 137.12 101.83  98.65  91.07  68.83  60.07  53.84
  28.CIESLAK ROMAN.........  17  944.66 274.03 224.16 173.50 167.27  63.55  42.15
  29.MICHALIK PAWEL........  15  856.09 218.68 118.43 118.24 108.11 108.07  64.90  60.98  58.68
  30.MORANSKI JOZEF........  15  822.68 387.40 153.12 116.33  60.00  53.40  52.43
  31.KMITA MAREK...........  15  817.17 226.74 164.08 116.85 105.45  93.96  58.01  52.08
  32.CISOWSKI ROBERT.......  15  770.73 204.89 147.73 121.82 119.65  86.56  50.00  40.08
  33.KADZIOLKA MAREK.......  13  715.01 167.23 154.68 114.35 109.82  57.96  57.32  53.65
  34.GIZA MAREK............  11  645.67 162.86 137.24 121.71  99.34  76.54  47.98
  35.POREBA STANISLAW......  11  616.22 231.85 114.21 111.52  60.59  54.56  43.49
  36.BASIAGA HALINA........  11  566.52 112.10 109.69 100.25 100.19  95.60  48.69
  37.SEKULA WOJCIECH.......  11  538.59 158.11  98.65  58.40  55.53  43.44  42.86  41.14  40.46
  38.ZAPIOR MAREK..........  10  571.15 192.41 168.97 103.15  56.64  49.98
  39.WANCZYK STANISLAW.....   7  404.54 188.72 120.96  53.70  41.16
  40.SKORUPKA KRZYSZTOF....   7  388.54 161.26  95.56  76.93  54.79
  41.CHOCHLA JANUSZ........   5  262.14 165.65  55.29  41.20
  42.STANEK MARCIN.........   5  245.52 110.11  53.79  40.86  40.76
  43.DUDEK WIESLAW.........   3  192.65 192.65
  44.PAWLIKOWSKI JAREK.....   2  113.38 113.38
  45.PAWLIKOWSKI STANISLAW.   1   57.86  57.86
  46.ZEMBALA TADEUSZ.......   1   40.02  40.02
 
 


            

 


Start gołębi!!


Dodano 26 lipca 2014

Gołębie wystartowały z miejscowości Peine o godz:8.30.

Życze dobrego lotu !!!


Komunikat dla Sekcji Nawojowska !!!!!!


Dodano 18 lipca 2014

Koszowanie  na lot  Masłów  3  w   (sobotę ) 19.07.2014r.  od  godz.  18.00 do  19.00                   ZARZĄD  SEKCJI.


komunikat dla całego Oddzialu!!!!!!


Dodano 8 lipca 2014

Koszowanie gołębi na lot  PEINE 2 odbędzie się  w  ( czwartek )  od godz. 18.30  do  19.30  na punkcie  wkładań  sekcji Nawojowska              

                                                                      ZARZĄD ODDZIAŁU


komunikat dla całego Oddzialu!!!!!!


Dodano 7 lipca 2014

W zakładce ZESPOŁY LOTOWE  znajduje  się  lista  rejonowa  z lotu  PEINE 1                   ZARZĄD  ODDZIAŁU


Komunikat dla Sekcji Nawojowska !!!!!!


Dodano 6 lipca 2014

Otwarcie zegarów   ( NIEDZIELA )  godz.  15.00                                                                      

KOMISJA  ZEGAROWA


Komunikat dla całego Oddzialu!!!!!!


Dodano 29 czerwca 2014

Otwarcie  zegarów  NIEDZIELA  29.06.2014r. godz.  15.00  na sekcjach

 

                                                                                                   KOMISJA ZEGAROWA


Komunikat dla całego Oddzialu!!!!!!


Dodano 28 czerwca 2014

Otwarcie zegarów dla całego oddziału  ustalamy  w NIEDZIELE 29.06.2014r.  godz.  15.00.  Jeżeli przylot  gołębi  się  wydłuży , może nastąpić zmiana otwarcia zegarów.  Bedzie następny komunikat o ostatecznym otwarciu w NIEDZIELE 29.06.2014r. o godz.14.00

                                                                                                         KOMISJA  ZEGAROWA


Komunikat dla Sekcji Nawojowska !!!!!!


Dodano 19 maja 2014

KOSZOWANIE GOŁĘBI  NA  LOT   SŁUBICE  1  ODBĘDZIE  SIĘ   DNIA   24 05 2014r. ( sobota)  W GODZ.  OD  12 00  D0  13.30 

               ZARZĄD   SEKCJI.


WAŻNA INFORMACJA !!!!!!!!!!


Dodano 4 grudnia 2012

W GALERI   ZDJĘĆ  UMIESZCZONO  ZDJĘCIA  GOŁĘBI  NASZEGO  ODDZIAŁU  KTÓRE  BĘDĄ REPREZENTOWAĆ  NASZ  ODDZIAŁ NA 63  OGÓLNOPOLSKIEJ  WYSTAWIE  W SOSNOWCU  .


Kategorie rok 2012!!


Dodano 1 września 2012

 

Oddział 0451 (NS-3)


+---------------------------+----------+----------+----------+----------+

| Nr Hod. - Nazwisko i Imię | Kat. A | Kat. B | Kat. C | Kat. M |

+---------------------------+----------+----------+----------+----------+

| 101-BASIAGA ROBERT........| 617.47 ??| 229.91 1 | 286.69 ??|__________|

| 103-ZAREBA JANUSZ.........|1770.41 ??|1513.37 ??|__________|__________|

| 104-MARZEC MIECZYSLAW.....|__________| 773.43 OK|__________|__________|

| 106-LASKOSZ JOZEF, STANISL| 533.31 ??| 247.04 2 | 430.34 ??|__________|

| 108-WEGRZYN JAN...........|1642.61 ??| 724.26 9 | 359.14 ??| 284.49 1 |

| 111-CHRUSLICKI ANTONI.....|__________|1377.91 OK|__________|__________|

| 113-CIESLAK ROMAN.........|__________| 322.37 ??| 219.99 1 |__________|

| 114-CISOWSKI ROBERT.......|__________| 866.16 OK|__________|__________|

| 116-JEDRYCHOWSKI PIOTR....|__________|1025.97 ??| 677.68 ??|__________|

| 118-WIECZOREK ZDZISLAW....|1114.26 ??| 472.42  7| 455.79 ??|__________|

| 121-LUKSA WIESLAW.........|1633.52 ??| 495.44 ??| 228.82  2| 289.28 2 |

| 123-OLES RYSZARD-KRZYSZTOF|1381.00 ??| 855.00 ??| 602.67 ??|__________|

| 124-GIZA MAREK............|__________|__________| 879.87 OK|__________|

| 126-GOLYZNIAK KRZYSZTOF...|__________|1212.69 OK|__________|__________|

| 134-KONSTANTY-BOCHENSKI...|1080.88 ??| 390.19 5 | 344.15 ??|__________|

| 136-MACIUSZEK KAZIMIERZ...| 924.49 7 | 394.52 ??| 230.27 3 |__________|

| 142-MIGACZ ADAM...........|__________|1476.01 ??| 763.19 ??|__________|

| 144-NIEC JOZEF............|__________|1623.95 OK|__________|__________|

| 150-LUKSA STANISLAW...... | 665.26 3 | 484.57 ??| 565.87 OK|__________|

| 157-ZAREBA JACEK..........|__________|1997.45 OK|__________|__________|

| 159-SLABY Z - FRACZEK D...| 867.75 ??| 347.49 3 | 417.10 ??|__________|

| 168-STAWIARSKI ROMAN......|__________|1407.01 ??| 805.42 ??|__________|

| 172-JABLONSKI JOZEF.......|__________|1158.36 OK|__________|__________|

| 174-DOBOSZ RYSZARD........|__________|__________|1008.56 OK|__________|

| 175-GORKA TADEUSZ.........|__________|1377.08 OK|__________|__________|

| 198-URODA-KLATKA..........| 737.01 4 | 431.36 ??| 373.21 7 |__________|

| 202-BASIAGA MACIEJ........|1182.01 ??| 783.91 ??| 244.78 ??| 316.44 3 |

| 204-CHRUSLICKI ANDRZEJ....| 871.21 6 | 547.54 ??| 382.04 8 |__________|

| 205-CHRUSLICKI JANUSZ.....| 844.43 5 | 443.67 ??| 359.26 5 |__________|

| 206-CHRUSLICKI MARIUSZ....|1598.14 ??| 649.69 8 | 769.28 OK|__________|

| 207-DLUGOSZ JOZEF.........|__________|1492.58 ??|1038.97 ??|__________|

| 210-GORKA ANTONI, ANDRZEJ.|1804.05 ??|1062.41 ??| 716.91 ??|__________|

| 215-KIELBASA ADAM.........|1385.06 ??|1172.32 ??|__________|__________|

| 218-KIELBASA MIECZYSLAW...|__________| 728.31 10 | 933.89 ??|__________|

| 226-NOWAK DANUTA..........|1090.17 ??| 433.77 6 | 480.78 ??|__________|

| 228-NOWAK TADEUSZ.........| 949.45 ??| 383.64 4 | 255.36 ??| 393.53 4 |

| 232-WOZNIAK ARTUR.........|__________| 891.27 ??| 372.80 6 | 771.18 OK|

| 235-BASIAGA JAKUB.........| 514.16 2 | 288.56 ??| 427.90 9 |__________|

| 236-KORZYM MARIUSZ-PAWEL..| 391.20 1 | 572.86 ??| 547.46 10 |__________|

| 242-POREBA TADEUSZ-JAKUB..|__________| 517.10 ??| 338.86 4 |__________|

| 255-BASIAGA KRZYSZTOF.....|__________|1579.18 OK|__________|__________|



GMP:

LUKSA W - 1353,22;      3

MACIUSZEK K - 1361,48;  2

SŁABY-FRĄCZEK - 1352,63;4

NOWAK T - 1368,81;      1

 


UCHWAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!


Dodano 26 lutego 2012

-Uchwała 1/2012 Głównej Komisji Antydopingowej PZHGP
2012-02-24 -
ZG PZHGP


Chorzów, 22.02.2012r.

Uchwała 1/2012
Głównej Komisji Antydopingowej Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych

Główna Komisja Antydopingowa Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych w oparciu o § 5 pkt.2, § 6 pkt.1 i pkt.5, oraz § 31 pkt.2. Statutu Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych jak również Rozdział III § 1 pkt. f. Regulaminu Organizacyjnego PZHGP, zgodnie z § 7 pkt. d regulaminu Głównej Komisji Antydopingowej niniejszym podejmuje uchwałę o ustaleniu listy substancji, których stosowanie jest niedozwolone w hodowli gołębi pocztowych. Listę tych substancji określa załącznik nr.1. do niniejszej uchwały.

Przewodniczący Głównej Komisji Antydopingowej
Jan Kawaler

Załącznik 1. Lista substancji dopingujących, których stosowanie przez członków PZHGP jest zabronione w hodowli gołębi pocztowych.
1. Sterydy anaboliczne (np., metyloandrostestenolon) i hormony płciowe (np. testosteron))
2. Glukokortykoidy (np. Hydrokortyzon)
3. Beta-agoniści (np. Clenbuterol)
4. Niesterydowe leki przeciwzapalne (np. paracetamol)
5. Substancje maskujące (np. Furosemid)


Plan Lotów 2012


Dodano 30 grudnia 2011

-

PLAN LOTÓW GOŁĘBI DOROSŁYCH2012

LP

MIEJSCOWOŚĆ

DATA

KM

KAT

PKT

SERIA


 


 


 


 


 


 


 

1

OLKUSZ

29.04.2012

110

A


 


 

2

CZĘSTOCHOWA

6.05.2012

176

A


 


 

3

PAJĘCZNO

13.05.2012

210

A


 


 

4

PLESZEW 1

20.05.2012

325

A-B


 


 

5

PLESZEW 2

27.05.2012

325

A-B


 


 

6

GORZÓW WLKP.1

3.06.2012

520

B-C


 


 

7

GORZÓW WLKP.2

10.06.2012

520

B-C


 


 

8

GORZÓW WLKP.3

17.06.2012

520

B-C


 


 

9

PLESZEW 3

24.06.2012

325

A-B


 


 

10

Wittenberge1

30.06.2012

725

C-M


 


 

11

PLESZEW 4

8.07.2012

325

A-B


 


 

12

GORZÓW WLKP.4

15.07.2012

520

B-C


 


 

13

PLESZEW 5

22.07.2012

325

A-B


 


 

14

Wittenberge2

28.07.2012

725

C-M


 


 


 


 

PLAN LOTÓW GOŁĘBI MŁODYCH 2012

LP

MIEJSCOWOŚĆ

DATA

KM

KAT

PKT

SERIA

1

OLKUSZ

19.08.2012

110

A


 


 

2

CZĘSTOCHOWA

26.08.2012

176

A


 


 

3

PAJĘCZNO 1

2.09.2012

210

A


 


 

4

PAJĘCZNO 2

9.09.2012

210

A


 


 

5

OSTRÓW WLKP.

16.09.2012

310

A


 


 


 


WYNIKI REGION IV KRAKÓW


Dodano 17 października 2011


Wypuszczenie golębi w Świebodzinie


Dodano 10 października 2011


MISTRZOSTWO ODDZIAŁU


Dodano 10 października 2011

-

Kategorie oddziału Nowy Sącz-3


Kat A


  1. Chruślicki Janusz 429,91

  2. Wieczorek Zdzisław 533,47

  3. Maciuszek Kazimierz 677,75

  4. Słaby – Frączek 874,10

  5. Basiaga Robert 905,49

  6. Nowak Tadeusz 934,82

  7. Laskosz J-St 1000,99

  8. Długosz Józef 1026,61


Kat B


  1. Nowak Tadeusz 152,56coef

  2. Słaby Z. – Frączek D. 189,42

  3. Korzym Mariusz i Paweł 260,61

  4. Konstanty – Bocheński 278,02

  5. Chruślicki Janusz 309,74

  6. Chruślicki Andrzej 315,63

  7. Poręba Tadeusz 363,14

  8. Luksa Wiesław 400,93


Kat C.


  1. Słaby Z. – Fraczek D. 207,08

  2. Wieczorek Zdzisław 282,37

  3. Chruślicki Janusz 305,10

  4. Luksa W. 371,03

  5. Nowak Tadeusz 466,66

  6. Konstanty – Bocheński 530,15

  7. Basiaga Robert 567,51

  8. Chruślicki Mariusz 673,36

  9. Migacz Adam 673,75


 

Kat M


 

    1 Luksa Wiesław 155,00 coef

    2 Zaręba Janusz 403,73

    3 Nowak Tadeusz 445,50

    4 Węgrzyn Jan 472,69

    5 Słaby – Frączek 483,81

    6 Korzym Mariusz i Paweł 661,36


 

GMP

    1Nowak Tadeusz 1381,79 pkt.

     2 Słaby – Frączek 1381,26

    3Chruślicki Janusz 1378,72

    4Luksa Wiesław 1364,31

    5Chruślicki Andrzej 1342,74


Lotniki w kat.

A


1 Konstanty – Bocheński 40,80

2 Nowak T. 45,30

3 Wieczorek 69,24


B


1 Nowak 23,25

2 Nowak 24,49

3 Słaby 25,88


C

1 Oleś 15,84

2 Chruślicki J. 31,61

3 Luksa W. 34,45


M


1 Słaby – Frączek 23,63

2 Luksa W. 29,55

3 Chruślicki J. 30,92



Poprzednia  Następna

Strona: 1 z 2