Komunikat dla Sekcji Nawojowska !!!!!!


Dodano 21 sierpnia 2014

ZE WZGLĘDU NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE  KOSZOWANIE GOŁĘBI  PRZENOSIMY  Z SOBOTY NA PIĄTEK   OD GODZINY 17.00 DO 19.00.

                             ZARZĄD ODDZIAŁU.


AKTUALNE WYNIKI W KATEGORIACH ! ! !


Dodano 19 sierpnia 2014

          Kategoria A
     1. KORZYM MARIUSZ-PAWEL      381,11
     2. WITOWSKI-WIESŁAW          767,03
     3. KONSTANTY BOCHENSKI       843,70
     4. CHRUSLICKI JANUSZ        1123,43
     5. POREBA TADEUSZ-JAKUB     1139,19
     6. LUKSA WIESLAW            1200,18
     7. BASIAGA MACIEJ           1617,08

        Kategoria B
     1. KORZYM MARIUSZ-PAWEL      325,61
     2. LUKSA STANISLAW           454,64
     3. LUKSA IWONA               468,89
     4. NOWAK TADEUSZ             686,63
     5. WIECZOREK ZDZISLAW        777,61
     6. GOLYZNIAK KRZYSZTOF       857,32
     7. POREBA TADEUSZ-JAKUB      891,55
     8. BASIAGA JAKUB             922,77
     9. CHRUSLICKI ANDRZEJ        963,58

        Kategoria C
     1. KONSTANTY BOCHENSKI        99,64
     2. WITOWSKI-WIESŁAW          193,26
     3. MACIUSZEK KAZIMIERZ       215,55
     4. POREBA TADEUSZ-JAKUB      224,00
     5. CHRUSLICKI JANUSZ         230,70
     6. NOWAK TADEUSZ             258,50
     7. LUKSA WIESLAW             270,35
     8. BASIAGA ROBERT            276,43
     9. WEGRZYN JAN               397,57
    10. SLABY ZDZISŁAW            492,99
    11. URODA AND  KLATKA PAW     503,91
    12. LASKOSZ TOMASZ            510,84
    13. LASKOSZ JOZEF, STANISL    555,37
    14. FARON ANDRZEJ             620,19
    15. RUMIN TADEUSZ             798,22
    16. GORKA TADEUSZ             800,78
    17. MICHALIK ANDRZEJ          924,01
    18. POREBA STANISLAW         1045,94
    19. ZAREBA JANUSZ            1062,54

        Kategoria M
     1. KORZYM MARIUSZ-PAWEL      106,21
     2. CHRUSLICKI JANUSZ         157,90
     3. WIECZOREK ZDZISLAW        227,29
     4. LUKSA WIESLAW             250,89
     5. LUKSA STANISLAW           286,25
     6. WITOWSKI-WIESŁAW          320,01
     7. CHRUSLICKI ANDRZEJ        331,48
     8. KONSTANTY BOCHENSKI       335,33
     9. OLES RYSZARD-KRZYSZTOF    392,54
    10. SLABY ZDZISŁAW            401,97
    11. POREBA TADEUSZ-JAKUB      493,74
    12. BASIAGA JAKUB             508,80
    13. KULIG ROBERT              524,81
    14. GOLYZNIAK KRZYSZTOF       528,43
    15. NOWAK TADEUSZ             539,07
    16. BASIAGA MACIEJ            571,81
    17. SALWA JANUSZ              578,35
    18. CHRUSLICKI MARIUSZ        655,27


    Wyniki do GMP


     1. CHRUSLICKI JANUSZ       2415,82
     2. KONSTANTY BOCHENSKI     2401,22
     3. WITOWSKI-WIESŁAW        2392,29
     4. NOWAK TADEUSZ           2365,79
     5. POREBA TADEUSZ-JAKUB    2333,79
     6. WIECZOREK ZDZISLAW      2329,19
     7. LUKSA WIESLAW           2321,16
     8. LUKSA STANISLAW         2316,96
     9. MACIUSZEK KAZIMIERZ     2312,95
    10. BASIAGA MACIEJ          2311,84
    11. BASIAGA JAKUB           2304,55
    12. WEGRZYN JAN             2266,86
    13. LASKOSZ TOMASZ          2235,57
    14. SLABY ZDZISŁAW          2232,13
    15. KORZYM MARIUSZ-PAWEL    2227,65
    16. LUKSA IWONA             2222,47
    17. GOLYZNIAK KRZYSZTOF     2204,58
    18. CHRUSLICKI ANDRZEJ      2154,27
    19. OLES RYSZARD-KRZYSZTOF  2109,10
    20. BASIAGA ROBERT          1955,74
    21. URODA AND  KLATKA PAW   1942,89
    22. LASKOSZ JOZEF, STANISL  1937,77
    23. KULIG ROBERT            1887,24
    24. RUMIN TADEUSZ           1769,31
    25. SALWA JANUSZ            1634,09
    26. KIELBASA MIECZYSLAW     1618,26
    27. CISOWSKI ROBERT         1518,29
    28. FARON ANDRZEJ           1452,12
    29. GORKA TADEUSZ           1408,67
    30. ZAREBA JANUSZ           1408,45
    31. CHRUSLICKI MARIUSZ      1368,44
    32. NIEC JOZEF              1368,19
    33. CIESLAK ROMAN           1211,71
    34. BASIAGA HALINA          1185,32
    35. MICHALIK ANDRZEJ        1179,26
    36. GOLYZNIAK MAREK         1164,07
    37. DLUGOSZ JOZEF           1156,74
    38. GORKA ANTONI, ANDRZEJ   1007,15
    39. MORANSKI JOZEF           947,57
    40. KADZIOLKA MAREK          913,57
    41. GIZA MAREK               881,14
    42. MIGACZ ADAM              847,49
    43. KMITA MAREK              846,52
    44. MICHALIK PAWEL           738,83
    45. ZAREBA JACEK             732,54
    46. SKORUPKA KRZYSZTOF       676,46
    47. ZAPIOR MAREK             670,07
    48. POREBA STANISLAW         650,91
    49. KIELBASA ADAM            642,12
    50. SEKULA WOJCIECH          577,70
    51. CHOCHLA JANUSZ           505,64
    52. TWORZYDLO MIROSLAW       466,76
    53. STANEK MARCIN            376,35
    54. DUDEK WIESLAW            374,76
    55. WANCZYK STANISLAW        355,28
    56. MARZEC MIECZYSLAW        318,97
    57. PAWLIKOWSKI JAREK        278,20
    58. NOWAK KAROL              248,70
    59. NIEC ALFRED              190,30
    60. NOWAK JAN                130,32
    61. CHRUSLICKI ANTONI        120,26
    62. KORDYS ADAM              118,45
    63. MICZOLEK ZENON           113,97
    64. ZEMBALA TADEUSZ           83

 

                     
 
                WSPÓŁZAWODNICTWO REGIONU IV GOŁĘBI DOROSŁYCH - 2014
+---+----------------------+-----------+---------------------------------------------------------------------+
|Lp.|  NAZWISKO i IMIĘ     |   RAZEM   |                      PUNKTY GOŁĘBI  (Kol.Goł.)                      |
|   |    HODOWCY           |Kon. Punkty|    1.|    2.|    3.|    4.|    5.|    6.|    7.|    8.|    9.|   10.|
+---+----------------------+-----------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+------+
   1.CHRUSLICKI JANUSZ.....  67 3837.17 599.46 596.46 592.64 469.89 416.80 312.03 255.84 233.92 191.51 168.62
   2.WITOWSKI-WIESŁAW......  63 3581.91 521.78 457.04 455.21 444.33 426.34 363.25 296.75 252.73 209.64 154.84
   3.LUKSA WIESLAW.........  62 3588.54 616.46 524.82 464.44 448.17 429.52 364.29 323.57 169.24 157.34  90.69
   4.LUKSA STANISLAW.......  56 3235.19 484.95 463.49 411.57 403.34 367.09 351.42 227.74 212.55 175.34 137.70
   5.KONSTANTY BOCHENSKI...  56 3091.63 472.10 442.46 422.21 355.17 324.38 287.58 265.28 205.82 169.05 147.58
   6.LUKSA IWONA...........  55 2931.28 434.42 432.23 329.74 326.90 310.31 301.89 273.02 217.33 190.72 114.72
   7.MACIUSZEK KAZIMIERZ...  53 2971.85 620.69 404.41 403.42 399.79 243.36 219.42 219.35 194.60 159.82 106.99
   8.POREBA TADEUSZ-JAKUB..  52 2984.83 528.71 454.19 356.03 332.64 324.80 229.96 217.91 213.54 172.81 154.24
   9.CHRUSLICKI ANDRZEJ....  51 2989.11 547.31 514.54 379.45 373.11 294.61 202.01 176.76 174.26 167.70 159.36
  10.KORZYM MARIUSZ-PAWEL..  51 2983.19 618.88 554.32 305.08 274.64 268.05 267.81 234.27 206.64 179.78  73.72
  11.SLABY ZDZISŁAW........  50 2857.07 519.61 451.64 405.18 332.78 319.08 281.32 226.76 216.08  56.27  48.35
  12.GOLYZNIAK KRZYSZTOF...  50 2838.88 421.35 368.71 341.60 330.43 322.11 238.92 230.12 209.19 207.25 169.20
  13.LASKOSZ JOZEF, STANISL  46 2544.09 421.27 312.83 277.29 268.25 263.47 230.58 216.25 201.83 188.45 163.87
  14.NOWAK TADEUSZ.........  42 2450.16 486.91 429.29 362.00 273.35 245.85 186.36 151.52 146.82 104.44  63.62
  15.WIECZOREK ZDZISLAW....  40 2350.88 458.85 380.08 344.88 281.81 273.50 270.86 124.12  93.81  62.37  60.60
  16.RUMIN TADEUSZ.........  40 2257.57 351.97 344.27 332.76 328.27 267.11 258.04 148.44 111.58  62.33  52.80
  17.LASKOSZ TOMASZ........  38 2148.18 447.20 363.72 346.00 291.70 272.20 176.68 152.29  56.28  42.11
  18.OLES RYSZARD-KRZYSZTOF  37 2037.14 422.39 414.89 282.31 268.95 210.46 187.79 140.80  59.89  49.66
  19.BASIAGA ROBERT........  37 1958.95 341.90 285.52 262.84 231.92 221.25 197.55 150.47 103.58 100.02  63.90
  20.URODA AND. KLATKA PAW.  33 1781.99 385.96 233.68 221.63 206.90 202.45 167.45 165.56 141.20  57.16
  21.BASIAGA JAKUB.........  31 1682.31 533.80 218.62 212.38 204.47 154.23 131.04 118.00  63.67  46.10
  22.WEGRZYN JAN...........  29 1639.90 324.92 280.04 229.73 228.00 185.63 175.61 161.34  54.63
  23.KULIG ROBERT..........  29 1606.90 393.47 283.99 217.31 199.12 188.98 126.52  97.11  60.34  40.06
  24.CHRUSLICKI MARIUSZ....  24 1410.38 536.62 203.26 154.54 132.90 118.13 111.20  96.79  56.94
  25.MICHALIK ANDRZEJ......  22 1272.24 383.02 256.70 252.07 223.24  55.83  53.06  48.32
  26.GORKA TADEUSZ.........  22 1246.77 208.05 207.85 192.54 138.91 114.05 112.76 107.80 104.84  59.97
  27.NIEC JOZEF............  17  962.89 351.48 137.12 101.83  98.65  91.07  68.83  60.07  53.84
  28.CIESLAK ROMAN.........  17  944.66 274.03 224.16 173.50 167.27  63.55  42.15
  29.MICHALIK PAWEL........  15  856.09 218.68 118.43 118.24 108.11 108.07  64.90  60.98  58.68
  30.MORANSKI JOZEF........  15  822.68 387.40 153.12 116.33  60.00  53.40  52.43
  31.KMITA MAREK...........  15  817.17 226.74 164.08 116.85 105.45  93.96  58.01  52.08
  32.CISOWSKI ROBERT.......  15  770.73 204.89 147.73 121.82 119.65  86.56  50.00  40.08
  33.KADZIOLKA MAREK.......  13  715.01 167.23 154.68 114.35 109.82  57.96  57.32  53.65
  34.GIZA MAREK............  11  645.67 162.86 137.24 121.71  99.34  76.54  47.98
  35.POREBA STANISLAW......  11  616.22 231.85 114.21 111.52  60.59  54.56  43.49
  36.BASIAGA HALINA........  11  566.52 112.10 109.69 100.25 100.19  95.60  48.69
  37.SEKULA WOJCIECH.......  11  538.59 158.11  98.65  58.40  55.53  43.44  42.86  41.14  40.46
  38.ZAPIOR MAREK..........  10  571.15 192.41 168.97 103.15  56.64  49.98
  39.WANCZYK STANISLAW.....   7  404.54 188.72 120.96  53.70  41.16
  40.SKORUPKA KRZYSZTOF....   7  388.54 161.26  95.56  76.93  54.79
  41.CHOCHLA JANUSZ........   5  262.14 165.65  55.29  41.20
  42.STANEK MARCIN.........   5  245.52 110.11  53.79  40.86  40.76
  43.DUDEK WIESLAW.........   3  192.65 192.65
  44.PAWLIKOWSKI JAREK.....   2  113.38 113.38
  45.PAWLIKOWSKI STANISLAW.   1   57.86  57.86
  46.ZEMBALA TADEUSZ.......   1   40.02  40.02
 
 


            

 


Start gołębi!!


Dodano 26 lipca 2014

Gołębie wystartowały z miejscowości Peine o godz:8.30.

Życze dobrego lotu !!!





Ostatnio dodane listy konkursowe



Peine 3 Okręgowa

26 lipca 2014

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2014-08-04 20:41

Peine 3

26 lipca 2014

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2014-07-27 19:50

Peine 2 Okręgowa

12 lipca 2014

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2014-07-23 22:57

Peine 1 Okręgowa

28 czerwca 2014

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2014-07-23 22:56

Przejdź do list konkursowych